<h2>.: مربی؛ مرجعی برای مربیان تربیتی :.</h2><span></span>
مربی؛ مرجعی برای مربیان تربیتی
موضوعات
تبلیغات
تبلیغات
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۴
خاطرات دانش آموزان : اردوی تبریز ...

بسم االله الرحمن الرحیم

اردوی تبریز...

با قطار به سمت تبریز حرکت کردیم. در راه تهران-تبریز بازی های زیادی کردیم و کلّا خوش گذروندیم. قطار دوازده ساعت در حال حرکت بود و بعد از دوازده ساعت به تبریز رسیدیم.

در اولین روز اردو به خانه مشروطه، موزه قاجار، مسجد جامع تبریز و در آخر به پارک آبی تبریز رفتیم. پارک آبی مکان بزرگی بود و سرگرمی های آبی بسیار زیادی داشت. مثلا یکی از سرگرمی های هیجانی اش، چاله فضایی بود. حدود پنج ساعت در پارک آبی بودیم و بعد به سمت اردوگاه حرکت کردیم. شب شد و خوابیدیم. معلم راهنمایمان مارا برای نماز صبح با گفتن : (نماز نماز نماز نماز نماز نماز نماز نماز نماز نماز نماز نماز نماز نماز نماز نماز نماز نماز نماز نماز ......) بیدار میکرد.

روز دوم به کندوان رفتیم. در کندوان حدود سه ساعت ماندیم و صنایع دستی محلی و لواشک و ترشیجات خریدیم. برای ناهار به رستوران آنا (مادر) رفتیم و دیزی و کباب خوردیم. غذای رستوران عالی بود مخصوصا دیزی اش. به سمت اردوگاه حرکت کردیم. در اردوگاه کلی آب بازی کردیم و خیس آب شدیم. شب در نمازخانه اردوگاه زو بازی کردیم تا جایی که نفسمان بالا نمی آمد. بعد خوابیدیم. برای نماز صبح معلممان دوباره همانگونه بیدارمان کرد.

روز سوم اردو شروع شد. به بازار تبریز رفتیم و کلی خرید کردیم. بعد بازار به اردوگاه رفتیم و وسایلمان را جمع کردیم و به سمت راه آهن تبریز حرکت کردیم. ساعت هفت و نیم موقع حرکت قطار بود. حدود سیزده ساعت بعد به تهران رسیدیم. به سمت مدرسه رفتیم و بعد با اولیائمان به خانه رفتیم.

(::: کلّا اردوی خوبی بود :::)

... آقا علیرضا از تهران ...

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
دوستان
نظرات و پیشنهادات خود را برای بهتـــر شدنِ کارِ مربـــی به ما انتقال دهید.
محتوا و مطالـــب فرهنـگی - تربیــتی خود را حتــماً برای ما ارسال نمایید.
رونوشت (کپی) از مطالب تارنمای مربی ترجیحاً با قید منبع آزاد است.
استفاده تجاری از مطالب این تارنما مجاز نبوده و منوط به اجازه ما می باشد.
مربی؛ مرجعی برای مربیان تربیتی
|
www.morabbee.ir
ارتباط با ما: ۰۹۱۹۶۲۲۵۹۳۴

ابزار رایگان وبلاگ

رایانامه (ایمیل) خود را وارد نمایید: